Fysio sport & Therapie – Midden Brabant
Benatzkystraat 38
5011 ED Tilburg
013-5470257
Contactpersonen:
Hans Pouwer h.pouwer@fysiosport-mb.nl
Rob Couwenberg r.couwenberg@fysiosport-mb.nl
Maartje Tiggelen m.tiggelen@fysiosport-mb.nl
Ruud van Sambeeck r.sambeeck@fysiosport-mb.nl

Fysiotherapie Tilburg Centrum, Reeshof & Noord

CENTRUM: Hart van Brabantlaan 301
5038 LC Tilburg
013-4638930
REESHOF: Ketelhavenplein 243
5045 NE Tilburg
013-5718214
NOORD: Schubertstraat 904
5014 CX Tilburg
013-4552634
Contactpersonen:
Centrum: Sanne Werkhoven sanne@fysiotherapietilburgcentrum.nl
Reeshof: Sanne Werkhoven sanne@fysiotherapietilburgreeshof.nl
Noord: Manon Diepenhorst manon@fysiotherapietilburgnoord.nl

Fysiotherapie van de Braak & Maas
Prinsenhoeven 36
5017GC Tilburg
013-5420685
Contactpersoon:
Boet van de Braak boet@vdbraakenmaas.nl

Fysiotherapie van Huijkelom
Groenstraat 139-155
5021 LN Tilburg
013-5353281
Contactpersoon:
Dirk-Jan van Huijkelom dirkjan@fysiotherapievanhuijkelom.nl
Jannie Jansen jannie@fysiotherapievanhuijkelom.nl
Frans Breuers frans@fysiotherapievanhuijkelom.nl

Sport- en Zorgatelier Oisterwijk
Le Sage ten Broekstraat 2
5062 CT Oisterwijk
Contactpersonen:
Yvonne Petit yvonnepetit@wyzorg.nl 
Donate Kepers donatekepers@wyzorg.nl
085-4868390

Fysio op Maat
Conservatoriumlaan 60
5037 TD Tilburg
013-4683910
Contactpersoon:
Eric Janssens eric@fysio-op-maat.nl

Jongh & van Osta
Marga Klompélaan 7
5122 BN Rijen
0161-226560
Contactpersoon:
Linda van der Lind l.vanderlind@jonghenvanosta.nl

Fysiotheek Gilze
Augustinastraat 14
5126 GK Gilze
Contactpersoon:
Johnny van Bijsterveldt Johnny@fysiotheekgilze.nl
0161-452805

FysioProMotion
Fazantenjachtstraat 26
5042 XB Tilburg
013-4672199
Contactpersoon:
Inge van Beurden inge@fysiopromotion.nl

Thebe Midden-Brabant
Bergstraat 6
5052 BT Goirle
013-5315208
Contactpersoon:
Tinie van Geel tinie.van.geel@thebe.nl

Medifit Locatie Oisterwijk
Moergestelseweg 34
5062 JW Oisterwijk
013-7115125
Contactpersoon:
Marloes Schuurmans marloess@medifitfysiotherapie.nl

Medifit Locatie De vennen Dongen
Deken Batenburgstraat 2
5104CR Dongen
0162-386951|
Contactpersoon:
Anna van den Broek anna@medifitfysiotherapie.nl

D & G Fysiotherapie
Verdiplein 88
5049 NP Tilburg
013-4553092
Contactpersoon:
Danny Graf contact@dg-fysiotherapie.nl

Fysiotherapie Beljaart
Kloosterpad 13G
5104 JT Dongen
0162-314989
Contactpersoon:
Ankie van den Heuvel ankievdh@hotmail.com

Fysio Loon op Zand
Koosterstraat 37
5175 BH Loon op Zand
0416-361248
Contactpersoon:
Anne de Cock anne@fysioloonopzand.nl

FysioTotaal Waalwijk
Mozartlaan 3
5144 XW Waalwijk
De Coubertrinlaan 10D
5143 AB Waalwijk
0416-336537
Contactpersoon:
Inge Davids info@fysiototaalwaalwijk.nl

Stuivesant Fysiotherapie & fitness
Stuivesantplein 2
5021 GW Tilburg
013-5358701
Contactpersoon:
Susanne van de Vegte – van den Nieuwelaar susanne@stuivesant.nl

Top Fysiotherapie de Waterleeght – Kaatsheuvel
Vossenbergselaan 2
5171CC Kaatsheuvel
0416-281188
Contactpersoon:
Daan van Weegberg info@waterleeght.nl

Fysiotherapie Flenter
Locatie Koningshaven
Kruisvaardersstraat 32 B
5021 BE Tilburg
013-5366289
Contactpersoon:
Ton de Kort kruisvaardersstraat@flenter.nl

Fysiotherapie en Trainingscentrum Ellen Buynsters
Gildepad 8
5076 AN Haaren
0411-623358
Contactpersoon:
Ellen Buynsters info@fysiobuynsters.nl

Fysiotherapie en Manuele therapie Reusel en Lage Mierde.
Locatie Reusel:
Schutsboom 10
5541 RW Reusel
tel. nr 0497 – 641817
Locatie Lage Mierde:
Koningshoek 21b
5094 CD Lage Mierde
tel. nr 019 590 2528
Contactperson:
Lisa van den Born Lisa@fysiotherapiereusel.nl

De Wever
Tilburg Noord en Oost: 0620458031
Anske van Densen a.v.densen@dewever.nl
Tilburg Zuid: 0683071643
Tom van der Steenhoven t.v.d.steenhoven@dewever.nl
Tilburg West: 0682762562
Evi van den Oetelaar  e.v.d.oetelaar@dewever.nl